Zdrowe Serce

Często zadawane pytania


Co to jest NiteWorks®™?

NiteWorks®™ jest suplementem diety, który zawiera kluczowe aminokwasy i przeciwutleniacze, które wspomagają ciało przy produkcji tlenku azotu.

Dlaczego tlenek azotu jest dla mnie ważny?

Ciało produkuje podczas dnia tlenek azotu. Produkcja ta spada jednak w czasie nocy i wraz z wiekiem. Badania laureata nagrody Nobla, Louisa J. Ignarro udowodniły, że tlenek azotu odgrywa istotną rolę w poprawnym funkcjonowaniu naszego krwioobiegu, czyli dostarczaniu krwi z dużą ilością tlenu całemu organizmowi.

Czym różni się receptura NiteWorks®™ od innych produktów zawierających Argininę?

NiteWorks®™ zawiera odpowiednio wyważoną mieszankę L-Argininy i L-Cytruliny oraz D-Alfa-Tokoferolu i przeciwutleniaczy, które wspomagają ciało w produkcji tlenku azotu. NiteWorks®™ zażywany jest wieczorem i zapewnia głęboki odpoczynek ciała dzięki melisie cytrynowej - ziołu, które od tysiącleci używane jest jako doskonały środek na głęboki i odświeżający sen.

Jak można zwiększyć produkcję tlenku azotu w inny sposób?

Aktywność fizyczna i umiarkowane ćwiczenia zdecydowanie poprawiają produkcję tlenku azotu, gdyż w ten sposób pobudzana jest cyrkulacja krwi w organizmie.

Dlaczego przyjmujemy NiteWorks®™ wieczorem?

W nocy spada procent tlenku azotu we krwi. Jedna szklanka NiteWorks®™ wyrównuje ten brak poprzez wzmożoną produkcję tlenku azotu przez nasze ciało.

Co stanie się, jeżeli zapomnę wziąć NiteWorks®™ wieczorem? Czy mogę częściej zażywać NiteWorks®™?

NiteWorks®™ można przyjmować o każdej porze, jednak najbardziej optymalną jest wieczór przed zaśnięciem. Najlepiej zażywać NiteWorks®™ tylko raz dziennie, gdyż podczas dnia ciało produkuje wystarczającą ilość tlenku azotu poprzez ruch fizyczny oraz pobieranie odpowiednich elementów z pożywienia.

Czy należy przy NiteWorks®™ zwrócić uwagę na jakieś ograniczenia?

Owszem, nie należy przekraczać zalecanej ilości dziennego spożycia.

Wszelkie suplementy diety służą jedynie uzupełnieniu diety i nie mogą zastępować wyważonego odżywiania.

NiteWorks®™ nie jest odpowiedni dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących matek.

NiteWorks®™ należy przechowywać tak, aby nie miały do niego dostępu dzieci.

Kto może zażywać NiteWorks®™?

NiteWorks®™ jest odpowiedni dla dorosłych w każdym wieku. Zaleca się zażywanie go po 40-tym roku życia, gdy może spadać naturalna produkcja tlenku azotu. Również młodsi dorośli mogą korzystać z NiteWorks®™ w fazach wzmożonego stresu.

Czy za pomocą NiteWorks®™ można leczyć choroby?

NiteWorks®™ jest suplementem diety i nie służy leczeniu żadnych chorób, a jedynie wspomaga dietę w celu uzyskania optymalnej sprawności organizmu.


ZOBACZ TREŚĆ ULOTKI ZAŁĄCZANEJ DO PRODUKTUWszelkie szczegóły dotyczące NiteWorks®™ oraz wpływu tlenku azotu na ludzki organizm zostały opisane w książce Dr Ignarro pt. "Nigdy więcej chorób serca" . Dr Ignarro włożył w tę książkę całe doświadczenie swojej 30-letniej pracy nad działaniem tlenku azotu, która przyniosła mu nagrodę Nobla w 1998 roku.